Преміум якість

Кожен тариф відповідає заявленій якості. Активна і зацікавлена аудиторія виконує цільові дії. Використовуються приватні бази та рекламні методи.

Блискавична швидкість

Тільки заявлена швидкість старту. Не зривайте терміни некомпетентними виконавцями, тримайте руку на пульсі і повністю контролюйте своє просування.

Збільшення доходу

Одиниці агентств зацікавлені у Вашому бізнесі. Обирайте тариф виходячи з бюджету, запускайте рекламу і насолоджуйтеся результатом.

Безпечне просування

Абсолютно білі методи, органічне і безпечне просування. Ніяких банів, заборони монетизації та інших неприємностей.

Купити коментарі на відео Ютуб

У сервісі Redboost ви можете придбати коментарі на YouTube до своїх або чужих відеороликів. Це допоможе покращити позиції в рейтингах, підкреслити відгуки щодо продукту або послуги, а навіть залишити критичні коментарі щодо конкурентів.

Коментарі на YouTube будуть залишені реальними користувачами, з урахуванням географії, віку та платоспроможності. Ви можете обрати цільову аудиторію, чий відгук буде найважливішим для алгоритмів YouTube і придбати їх за розумною ціною.

Для чого потрібні коментарі

1. Вони слугують індикатором популярності вашого контенту на YouTube, що може призвести до кращого рейтингу.
2. Коментарі – це спосіб спілкування з вашою аудиторією. Відповідаючи на коментарі, ви мотивуєте глядачів ставити питання та брати участь у дискусіях.
3. Якщо ви вимкнули коментарі через спам або негатив, це може погіршити ваш рейтинг. Краще модеруйте і відповідайте на критику, забезпечуючи активність під роликом.
4. Коментарі можуть покращити позиції відео в пошуковому видачі Google завдяки ключовим словам у них.
5. Вони особливо ефективні для довгих навчальних відео: коли глядачі шукають додаткову інформацію чи обговорення, вони часто звертаються до коментарів.

Чому реальні профілі кращі за ботів:

У Redboost коментарі надаються реальними користувачами. Це додає довіри до вашого контенту, адже під відео немає очевидних ботів, що могло б відлякати глядачів та впливати на алгоритми YouTube. Використовуючи якісні профілі, ви можете бути впевнені в обґрунтованості коментарів та їх тривалому присутності на вашому каналі. Redboost гарантує, що придбані коментарі залишаться на своєму місці.

Можливо вас зацікавлять Коментарі Фейсбук, Коментарі Threads, Коментарі Телеграм, Коментарі Інстаграм або Коментарі Тік Ток

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!
 • Зінаїда Жукова

  Хотіла замовити коментарі під ролики на іншому сайті, але він був недоступний і спробувала тут. Поки залишаюся, бо мене все влаштовує) Подобається, що в кабінеті можна не вказувати свої дані, з платіжних сервісів нічого не підтягується. Я працюю на кількох замовників з їхніми каналами, якщо скрізь залишати свої дані, потім приходить багато спаму. Кількість варіантів оплати також сподобалася, можна навіть налаштовувати автоплатежі.

 • Петро Україна

  Коли замовляю по кілька сотень, уже звик до списань або що частина взагалі не приходить. З цього сервісу списань менше, накрутка виходить у повній кількості. Іноді частина запізнюється. Щоб ненакрутилося скільки замовив, взагалі такого не було. Хочу ще спробувати замовляти еліту, кажуть, там списань не буває й аудиторія активна.

 • Інна Азімова

  Потрібно було отримати коментарі під роликом англійською мовою. Переживала, що будуть шаблонні або безграмотні, якщо взагалі вийде. Все ж таки сайт пропонує українських мешканців. Однак обійшлося. Різноманітність невелика і довжина повідомлень теж, але виглядають гарно, на справжні дуже схоже.

 • Настя Рожкова

  Раніше користувалася іншим сервісом, навіть не сервісом, а сайтом із підбором команди коментаторів під проект. Але повідомлення виходили не завжди хороші, як пощастить. Приходили іноді дуже повільно, тиждень і більше. Тут можна за одну годину все отримати. Ще подобається, що якість однорідна. Якщо беру дешевше, тексти коротші. За високу ціну можна змістовні отримати. У мене насправді не такі великі вимоги щодо коментарів до відео, просто щоб було видно інтерес. Думаю, що акаунти не такі справжні, як тих що раніше замовляла, але за якістю виконання виходить краще.

 • Іра Ступкіна

  Мені потрібно було всього кілька хороших коментарів під роликом. Спочатку писала сама з різних акаунтів. Коли втомилася, знайшла за відгуками цей сайт. Отримала коментарі того ж дня. Мені сподобався їхній зміст, якраз як я хотіла. Для мене це дуже важлива і дієва послуга, за вартістю вона не дуже дорога.

 • Женя Голованчик

  Рекомендую RedBoost. Допомогли мені з просуванням каналу в YouTube. Завдання на коментування під роликами виконані чудово. Коментарі змістовні, різноманітні. Іноді з'являлися від однакових людей. Вважаю, це не погано. Загалом, якість аудиторії відповідає заявленій. Вартість такої накрутки виходить помірною. Можна повністю контролювати процес самостійно, не передаючи менеджеру.

 • Антон Владимиров

  Був приємно здивований, що при повторному замовленні коментарів під відео вони організовуються в діалоги. Так виходить, напевно, для виконавців зручніше, ніж окремі тексти складати. Мені від цього теж добре, виходить залученість, інші користувачі теж можуть підключатися до обговорень. Ну і все це на тлі нормальних профілів, тому накрутку ніхто не бачить. Бачать, що в мене активна аудиторія під роликами спілкується.

 • Поліна Зайцева

  Подивившись на інших блогерів захотілося теж отримувати коменти під роликами. Мої підписники дивляться відео часто з повторами і коменти не ставлять. Хотіла ще зробити чат під телеграм. Вирішила спочатку на ютюбі накрутити коменти, але для цього потрібен хороший сервіс. Я кілька разів пробувала. Не сподобалося. Психонула і видалила. Довго читала відгуки про різні чати. Redboost часто хвалили за чесність. У нього є захист від блокування і списань. Мені підходить. Отримала на 6 роликів коменти.

 • Ліза Решетнікова

  Додала сервіс до списку постійних інструментів. Накрутка робиться хорошими профілями, коментарі осмислені. Навіть якщо десь видно підробку, вона не привертає увагу. Завжди пробую накрутку спочатку на тестовому каналі для експериментів, який не шкода. Але бувало навіть так, що на тестах усе більш-менш, а на ділі починаються проблеми після кількох замовлень. Тут поки стабільно. Якщо якісь речі мені не подобаються, з ними можна миритися і якість постійна.

 • Олексій Токарєв

  На кулінарному каналі отримую дуже хороші позитивні коментарі з Redboost. Сервісом почав користуватися давно вже, майже з самого створення каналу. Тобто негативних ефектів від накрутки коментарів не помітив. Підвищення охоплень не перевіряв, бо беру майже завжди невелику кількість. Є користь, що нові люди після переглядів теж іноді залишають коментарі.

 • Діма Руханєв

  Потрібно було отримати коментарі від людей, які знаються на творчості рок-гурту або хоча б на музиці. Запитав у підтримці, сказали, що повну відповідність не гарантують. Гаразд. Ризикнув. Вийшло про музику взагалі. Деякі дуже цікаві попалися, більшість як від звичайних шанувальників мейнстриму. Загалом, не так уже й погано. Якщо розкрутити, мені вистачило. Назву на ролик зробив правильну, тому з рекомендацій потім пішли більш підходящі люди.

 • Макс Логінов

  Замовив відгуки під відео для інтернет-магазину. Коли брав оптом через продавця на спец біржі, той передав своїм виконавцям якусь фігню. У мене вийшли позитивні коментарі, але занадто багато захоплень. Ненатурально. Взяв тут просто коменти найдешевші, що та ганьба вниз пішла. Потім уже додатково позитивні, і дещо залайкав. Роботи багато довелося зробити. Якби відразу замовив сам через сервіс, вийшло б швидше.