На даний момент великий попит на послугу поки ми обробляємо попередні замовлення, ви можете скористатися іншими послугами на сайті.

Преміум якість

Кожен тариф відповідає заявленій якості. Активна і зацікавлена аудиторія виконує цільові дії. Використовуються приватні бази та рекламні методи.

Блискавична швидкістьскорость

Тільки заявлена швидкість старту. Не зривайте терміни некомпетентними виконавцями, тримайте руку на пульсі і повністю контролюйте своє просування.

Збільшення доходу

Одиниці агентств зацікавлені у Вашому бізнесі. Обирайте тариф виходячи з бюджету, запускайте рекламу і насолоджуйтеся результатом.

Безпечне просування

Абсолютно білі методи, органічне і безпечне просування. Ніяких банів, заборони монетизації та інших неприємностей.

Накрутка коментарів на пост у Телеграм каналі

Отгуки найкраще демонструють якість залучення аудиторії серед інших форм активності. Залучення коментарів у Telegram через Redboost здійснюється реальними людьми, завдяки чому наші клієнти не просто отримують змістовний текст. Вони помічають поліпшення показників участі та активності, створюють більш привабливу площину для реклами та залучають нових органічних підписників.

Замовити коментарі для Telegram можна як для групи, так і для каналу. При цьому різниця полягає у якості залучених учасників. У будь-якому разі, коментарі будуть змістовними та відповідними обговорюваній темі. Зазвичай вони мають нейтральний або позитивний характер, ідеально підходящий для діалогу. Для специфічних коментарів звертайтеся до служби підтримки. Зазвичай такий вибір пропонується в рамках тарифів “Еліта” та “Преміум”.

Чи варто безкоштовно залучати коментарі в Telegram?

Наш досвід показав, що коментарі в Telegram варто залучати за допомогою реальних людей, а не програм для iOS та Android. Незалежно від того, наскільки сучасними можуть бути вам запропоновані інструменти, соціальна платформа може змінити свої правила, що призведе до втрати коментарів та позиції. Залучення реальних людей виключає такі ризики.

Ми розробили спосіб надання коментарів в Telegram за доступною ціною. Ми об’єднуємо різні види завдань, які ви хочете замовити в Telegram, і показуємо їх учасникам в нашому приватному чаті. Лента створюється з урахуванням інтересів, геолокації та віку учасників. Це дозволяє їм швидко ознайомитися з вашим постом, залишити коментар і перейти до інших завдань.

Залучення реальних коментарів виявляється вигідним і надійним. Бонусом є те, що реальні користувачі можуть проявити додатковий інтерес: залишити ще один коментар, надіслати стікер або відреагувати на ваше повідомлення. Таким чином, замовник отримує більше, ніж очікував.

Переконайтеся, що надаєте правильне посилання на пости та активували можливість коментування для всіх. Ми беремо плату лише за залишені коментарі, але невірні посилання можуть призвести до помилок в розрахунках.

Чи можуть замовні коментарі стимулювати органічну активність?

Повідомлення від реальних користувачів ідеально підходять для стимулювання інших підписників до активності. Через Redboost ви можете отримати змістовні відгуки, враховуючи контент вашого каналу або групи. Іноді всього один коментар може оживити дискусію.

Чи можна довіряти коментарям як відгукам на товари та послуги?

Сервіс Redboost пропонує можливість отримання коментарів в Telegram, включаючи відгуки про товари та послуги. Обравши коментарі від акаунтів найвищої якості, які надає наш сервіс, ви отримаєте відгуки, які будуть виглядати природно та переконливо. У вас є можливість замовляти як позитивні відгуки, так і критичні думки, які можна розмістити як на вашому каналі, так і в інших Telegram-спільнотах.

Однією з переваг використання нашого сервісу є те, що надані коментарі мають захист від втрати та гарантований термін перебування в архіві каналу чи групи від 3 до 6 місяців. Це зменшує ймовірність необхідності замовлення додаткових коментарів або виникнення додаткових витрат на їх відновлення.

Можливо вас зацікавлять Коментарі Фейсбук, Коментарі Threads, Коментарі Інстаграм, Коментарі Тік ТокКоментарі Ютуб

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!
 • Яна Молостова

  Просуваюся в Телеграм із 6 каналами на тему навчання візажистів. На деяких каналах підписники самі активно коментують і ставлять лайк, а на двох у мене майже не було реакцій. Мирилася з цим, поки не дізналася, що інші власники каналів часто оплачують коментарі. Спробувала кілька способів і мені сподобався цей.

 • Єлизавета Харитонова

  Не закликаю нікого користуватися накруткою, бо справжні коментарі від справжніх передплатників у будь-якому разі завжди будуть кращими. Але мені подобається, як накрутка робиться на цьому сайті. Сюди виходить набагато зручніше за часом звертатися, ніж у взаємні. І люди у взаємних все одно не читають добре пости, їм треба швидше написати і звалити. Тут у мене більше гарантій: що швидко прийдуть коментарі, що не пропадуть тощо. Тому коли треба, краще звертайтеся в redboost.com.ua

 • Вадим Мельников

  Беру тут повідомлення для групи. Бувають періоди, коли підписники самі активно базікають, буває навпаки. Ось у такі періоди я і беру по кілька повідомлень. Потім учасники відповідають іноді. Якщо мало відповідають, можу ще взяти. Можу й не брати. Тут хороша гарантія на збереження повідомлень.

 • Михайло Саноцький

  Накрутка починається одразу і коментарі приходять дуже швидко. Довжина різна, більше коротких, як зазвичай. Але іноді і взагалі довгі зустрічаються. За змістом не бредогенератор. Зустрічався з такими вже, начебто на профіль на вигляд нормальний, а за коментарями бота видно. Тут я б навіть сказав навпаки. Спочатку думав ботів нагнали, бо імена і фотки невиразні. За стилем і змістом коментів претензії повністю зникли.

 • Слава Попов

  брав відгуки на канал свого магазину в телезі. раніше працював з іншими сервісами, тому що коментарі для відгуків повинні бути різними. просто міняв джерело накрутки або брав на один пост з різних. есемраш сподобався тим, що все це не треба. відгуки виходять хороші на будь-якій ціні, але для магазинів, звісно, треба брати преміум якість. до речі, списань тут не буває взагалі. для відгуків це норм, що іноді люди нібито забирають їх. але мені невигідно було заново замовляти.

 • Олена Кацубо

  Вважаю, що коментарі набагато важливіші за всі інші види активності. Мені вдалося розкрутити канал саме на тому, що мотивувала підписників більше коментувати. Плюс, звісно, тут замовляю коментарі. На супер-тарифах це хоч і дорого, але коштує своїх грошей на 100%. Отримую абсолютно осмислені коменти, причому вони не в одному стилі з тим, що вже пишуть мої підписники. Виходять розбіжності і підписники більше відповідають. Клас!

 • Римма Хамалова

  Класна накрутка. Мені тут усе подобається. Використовую коментарі для наповнення групи повідомленнями. Коли тільки відкрила групу, додала в підписники друзів, а повідомлення зробила на цьому сервісі. Потім стали з'являтися і підписники, і вони самі спілкуються, але все одно буває корисно додати кілька повідомлень там і тут. Найдешевший тариф брати не рекомендую, у мене одного разу пропали повідомлення в ньому. А ось бізнес і вище за нього це чудові повідомлення. Як маячня не виглядають, це точно.

 • Ілля Бердичев

  Порадувало, що коментарі приходять у повному обсязі, як оплатив. Спочатку брав недорогі, тому що зміст не дуже важливий. Потім спробував дорожче брати. Там взагалі вогонь. Списань не помічав ні там ні там, але, пишуть, що на дешевих можуть бути. Але коли я отримую скільки оплатив, мені вигідно в будь-якому разі. Я раніше задовбався рахувати скільки треба брати, щоб вийшло за потрібним числом, і брати треба було в кілька прийомів.

 • Міра Фріаух

  Відмінний сервіс. Завжди справлялася з поставленими завданнями, завдяки його допомозі. Користувалася для себе і коли просувала канали від замовників. Сммруш дає гарантію на відсутність списань і це справжня діюча гарантія. Плюс до цього радує якість (текстовий зміст) коментарів і якість профілів (ім'я та фото).

 • Наталія Глебова

  Якщо порівнювати з іншими схожими сервісами. Я маю на увазі за ціною і за змістом послуги. Оскільки бувають різні послуги, я вже багато сервісів перепробувала і вважаю себе досвідченим замовником. Сммруш належить до дорогих накруток. Я думаю тут не всі люди пишуть, але нам замовникам важливо не це, а важливо отримати коментарі ніби від людей. Ось на конкурентах я замовляла коментарі до посту і вони вийшли захват-захват. Люди хвалили пост, картинку (хоча картинки не було), зізнавалися, що постійно читають. Тут у коментарях намагаються писати що-небудь за змістом поста. Так мені набагато більше подобається.

 • Сергій Тарасов

  Я завжди перевіряю сервіси перед роботою. Ввів гроші і замовив накрутку відгуків на половину суми, а на другу половину типу треба було виведення грошей. Так от, багато накруток не люблять повертати гроші. Є сервіси, де це взагалі технічно не передбачено, і в підтримку писати марно. Тут одразу запропонували повернути на ту саму карту, з якої оплачував. Коментарі теж за якістю влаштували мене. Будемо працювати.

 • Ігор Власенко

  До постів на каналі беру по 10-15 коментарів. Процес уже автоматизував собі, хоча, прямо в сервісі було б класно задавати за часом накрутки або як-небудь ще, щоб не вводити посилання щоразу. Якістю коментарів задоволений, перші 2-3 штуки приходять майже одразу після виходу посту, решта протягом дня. Іноді трапляються профілі з однаковими іменами. Наче одна людина пише вже давно.