Преміум якість

Кожен тариф відповідає заявленій якості. Активна і зацікавлена аудиторія виконує цільові дії. Використовуються приватні бази та рекламні методи.

Блискавична швидкість

Тільки заявлена швидкість старту. Не зривайте терміни некомпетентними виконавцями, тримайте руку на пульсі і повністю контролюйте своє просування.

Збільшення доходу

Одиниці агентств зацікавлені у Вашому бізнесі. Обирайте тариф виходячи з бюджету, запускайте рекламу і насолоджуйтеся результатом.

Безпечне просування

Абсолютно білі методи, органічне і безпечне просування. Ніяких банів, заборони монетизації та інших неприємностей.

Накрутка переглядів Інстаграм

Навіщо потрібно накручування переглядів в Instagram

Відеоролики в Instagram за лічені години набирають кілька тисяч, а то й десятки тисяч переглядів? Або чому акаунти, які ви тільки що відкрили, вже мають величезну кількість переглядів на своїх відео? Відповідь може бути простіше, ніж ви думаєте: накручування переглядів в Instagram.
Накручування переглядів – це штучне або живе збільшення кількості переглядів відео в Instagram. Чи чули ви про те, що багато блогерів з України активно інвестують у цей метод? Адже при правильному просуванні це може дати багато переваг, як-от покращену статистику та великі охоплення.

Звичайно, це спосіб швидко і легко зробити ваш контент популярним, особливо для України, де ми зараз відчуваємо величезний сплеск україномовного контенту, і наш ринок росте. Або якщо хочете збільшити активність та залучити більше аудиторії. Так, можливо, багато хто накручує перегляди заради особистого задоволення, але для бізнес-акаунтів це шанс показати свій продукт або послугу максимально широкій аудиторії.

В основі їх діяльності лежать реальні акаунти або безкоштовні, і не дай Бог платні боти, які дивляться ваш контент. Це може бути як відео у стрічці, так і ролики в розділах IGTV або Рілс (Reels). Але варто пам’ятати, що не всі методи накручування однаково ефективні та безпечні.

Хтось хоче привернути увагу до свого акаунту, хтось мріє стати популярним, а хтось використовує це як інструмент маркетингу для свого бізнесу.

Навіщо потрібно купувати перегляди в Instagram

Якби у Instagram було серце, то його пульсації були б прямо пропорційні кількості переглядів і активності на вашому акаунті. Недарма так багато шукають шляхів збільшення видимості свого контенту. Але в чому ж секрет популярності та як впливають перегляди на ваш акаунт у соцмережі Instagram?

Виведення відео рілс в ТОП

Все більше користувачів приділяють свій час перегляду сторіс, роликів у рілс та відео на IGTV. Потрапити в очі цієї аудиторії – значить завоювати увагу. Більше видимості — більше підписників, лайків і, відповідно, популярності. Хто не мріє побачити свій ролик в ТОПі популярних публікацій?

Алгоритми Instagram люблять, коли ваш контент активно переглядають. Це як знак якості для них. Коли ви накручуєте перегляди, ви фактично підштовхуєте свій ролик до вершин ТОПів. Підвищена активність та взаємодії говорить алгоритму: “Ей, цей контент цікавий!”. Охоплення ростуть, а за ними і нові цільові підписники. Ваші сторіс і публікації починають потрапляти в стрічки тих, хто раніше навіть не знав про ваше існування. Подумайте, це ж цілий океан нових можливостей!
Як довго публікація може залишатися у ТОПі? Це залежить від активності аудиторії, якості контенту та, звичайно, конкурентів. Але одне вірно: чим більше переглядів, тим більше шансів утримати свої позиції, створюйте вірусний контент, і за допомогою накрутки переглядів відео в Instagram ефективність буде неймовірною.
Вірусний контент – це матеріал, який активно діляться та коментують. Це саме той ролик, який кожен хоче показати другу. Коли ваш контент стає вірусним, перегляди та активність ростуть як лавина. А це прямий шлях у ТОП.

Підвищення довіри та авторитетності облікового запису

Хто б міг подумати, що просте число переглядів ролика може розповісти про вас набагато більше? Але давайте з’ясуємо, чому це так.
Дослідження показують, що облікові записи з великою кількістю переглядів частіше приваблюють нових підписників. Це можна порівняти з доміно: одна подія запускає ланцюгову реакцію, і чим більше переглядів, тим швидше зростає популярність облікового запису.

Замисліться: коли ви бачите відео з тисячами або навіть мільйонами переглядів, чи не здається вам, що це контент, який заслуговує уваги? Так, великі цифри часто сприймаються як показник якості. У очах аудиторії високі показники говорять про те, що перед ними щось цінне та актуальне.

Накрутка переглядів може бути подвійним мечем. З одного боку, збільшення показників може створити образ успішного та надійного облікового запису або бренду. Але якщо алгоритми або аудиторія запідозрять, що перегляди не справжні, репутація може постраждати. Тому потрібно бути впевненим, що використовується ефективна накрутка переглядів відео в Instagram за посиланням користувачами та/або якісними обліковими записами. Також подвійно може вплинути кількість переглядів.

Збільшення охоплення та залученості

Більше переглядів — більше охоплення. Чим активніші ваші публікації, тим вище їх шанси потрапити в топ-стрічку у підписників та навіть за її межами.
Звичайно, не тільки перегляди грають роль. Якісний контент, активність у коментарях, лайки, сторіз — все це впливає на рейтинг публікації в алгоритмах. Не забувайте також про регулярність публікацій, а також їх різноманітність. Регулярно купуючи якісну активність, ви таким чином дуже позитивно впливаєте на весь ваш обліковий запис.

Коли ваш контент починають бачити більше людей, шанси на нових підписників зростають. Але тут головне — утримати їх увагу! Купити перегляди на відео в Instagram — це лише один із кроків поступового та довгострокового зростання. Пропонуйте якісний контент, спілкуйтеся з підписниками, створюйте цікаві сторіз, приділяйте час залученню та утриманню аудиторії. Будьте справжніми та щирими, і люди залишаться з вами.

Економія часу та коштів

Хто з нас не мріє про економію часу та грошей?

Місяці, а то й роки, йдуть на те, щоб досягти бажаних результатів. Є випадки, коли перші півроку, генеруючи сотні контенту та купуючи рекламу, інфлюенсер не отримував органічного охоплення, переглядів, і тільки через якийсь час, його величність Інстаграм зі своїми алгоритмами починав домішувати контент в рекомендації.

Ви коли-небудь рахували, скільки грошей йде на рекламні кампанії? Реклама в Рілс, рекламні ролики, поширення та репости від популярних акаунтів… Це може обійтися в кругленьку суму. При цьому ціна послуги з накрутки переглядів часто буває набагато доступнішою.
Припустимо, ви вирішили скористатися купівлею переглядів. Це швидко збільшує активність на вашій сторінці, роблячи її більш привабливою для алгоритмів Інстаграм. Завдяки цьому, ваші охоплення та рівень залученості ростуть, і вам потрібно менше вкладень в додаткову рекламу.
Коли ви використовуєте якісну накрутку, ви платите не просто за порожні перегляди. Ви платите за можливість швидко збільшити популярність свого контенту без великих витрат. Але важливо звернути увагу на слово якісна. Недобросовісні послуги, що використовують ботів, можуть зашкодити репутації вашого акаунту.

Кому може бути корисна покупка живих переглядів Інстаграм

Платні перегляди на відео Інстаграм для Початківців блогерів

Ти створив шедевральне відео, але воно губиться серед мільйонів інших роликів. Образливо, чи не так? Накрутка переглядів може дати твоєму контенту необхідний стартовий поштовх, щоб помітили та оцінили.
Ах, Україно, батьківщино талантів! Скільки у нас талановитих блогерів! Але, на жаль, багато хто зіштовхується з проблемою низької активності та повільним зростанням підписників. Хтось намагається вирішити цю проблему рішенням автоматична накрутка переглядів Інстаграм безкоштовно, але найчастіше це призводить до того, що під роликом збирається “мертва” бот-аудиторія.

Але не варто перебарщувати. Якщо у тебе всього 100 підписників, то 100 000 переглядів на відео буде виглядати неестественно. Раджу починати з малого та збільшувати кількість в мірі зростання аудиторії, або додатково замовляти підписників.
Тут головне пам’ятати про якість. Якщо купити перегляди Інстаграм з України від реальних користувачів, ризики мінімальні. Але будь обережний з безкоштовними сервісами — вони часто використовують ботів, що може призвести до блокування акаунта.

Перегляди для акаунтів брендів та компаній

Ви відкрили свій бізнес в Україні, створили інсташоп або товарку. Чудові товари, оригінальні фото, все як у найкращих інтернет-магазинах. Але ось біда: переглядів мало. І тут на допомогу приходить накрутка переглядів рілс у Інстаграм. Якщо все робити правильно та обережно, куплені перегляди будуть природніми та якісними.
Мабуть, ви думаєте: “Чому б просто не запустити рекламу?”. Накрутка може стати чудовим доповненням до рекламної кампанії. При правильному використанні ці методи можуть посилити один одного та збільшити конверсію.

Накрутка — це швидкий спосіб збільшити видимість. Інші методи, такі як контент-маркетинг або SEO, вимагають часу. Якщо ви тільки починаєте та хочете швидко показати свій бренд світу, накрутка може стати тією самою «першою допомогою».

Накрутка для інфлюенсерів з середньою кількістю підписників

І тут, як і в будь-якому бізнесі, важливо бути розумним та використовувати всі доступні інструменти. Наприклад, накрутку переглядів.
Уявімо ситуацію: ви початківець блогер з України, тільки запустили свій акаунт і завантажили перше відео або пост. Як швидко привернути до себе увагу? Швидше за все, відповідь не виправдає ваші очікування.
Один із варіантів — це платна накрутка живих переглядів. Це не тільки додає ваги вашому ролику, але і стимулює алгоритми Інстаграм показувати ваш контент широкій аудиторії.

Багато відомих особистостей колись використовували накрутку, щоб привернути увагу до своїх реальних досягнень. Але, звичайно, важливо пам’ятати, що на першому місці завжди має бути якісний контент. Якісна накрутка — це лише інструмент, не більше. Головне — вибирати перевірені платформи, де перегляди реальні, а не від ботів. У протилежному випадку, ви можете втратити довіру своєї аудиторії або навіть отримати блокування акаунта.

Якщо правильно використовувати цей інструмент, то можна значно посилити ефект. Коли люди бачать, що у ролика багато живих переглядів, вони частіше залишають коментарі, ставлять лайки і підписуються.

Можливо вас зацікавлять Перегляди Фейсбук, Перегляди Історій Інстаграм, Перегляди Поста Телеграм, Перегляди Тік ТокПерегляди Ютуб, Глядачі Твіч, Перегляди Твіч або Перегляди Відео Твіттер

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!
 • Петро Левченко

  Спосіб робочий. Замовив перегляди на відео в Інстаграм і не пошкодував. У підсумку отримую все те, про що просив. Уже через тиждень мої відео стали в кілька разів популярнішими. І найголовніше, що завдяки цьому збільшилися перегляди та підписники. Я задоволений, що звернувся саме до цих хлопців, тому що тут працюють професіонали! Тож можу всім порекомендувати звертатися до них.

 • Жанна Вітте

  На тренінгу з розкрутки порекомендували користуватися накруткою в спеціальних сервісах. Спробувала, це дійсно працює. Я ще вчуся, але дізналася, що при правильних діях накрутки непомітні і призводять до хорошого результату. Накрутила перегляди на відео в Інстаграм. Через 2 тижні прийшло повідомлення про те, що перегляди збільшилися в 3 рази, і їхня кількість зростає з кожним днем. Просування стало успішним, але я ще не вирішила, що з цим робити.

 • Віктор Дьомін

  Замовляю тут і вам раджу більше не шукати інші місця. Деякі накрутки ще можна купити на інших сайтах, але ось такі речі як перегляди та інсте, наприклад, тільки тут і ніде більше. Ви ж не хочете гроші на вітер витратити. Вони, перегляди, у вас можуть накрутити, зарахуватися, а толку не буде. Тому що потрібна правильна аудиторія. Люди з інтересами. Ось тут у сервісі вміють таких накрутити.

 • Денис Слободянюк

  Додав кілька відеозаписів на стару розкручену сторінку. І щоб просування легше пішло, накручую на них перегляди. Відео довгі, якби меншою була довжина, люди б самі дивилися. А так допомагає зробити привабливішим, тож справді працює фактор масовості.

 • Асель Жанизакова

  Насправді не очікувала, що буде щось вартісне... Але сервіс показав себе з чудового боку! Мені здається, він найкращий у цьому сегменті. І я б рекомендувала його всім, у кого є свій Інстаграм і хотілося б просувати відеоролики. Плюси: 1. Дуже багато переглядів - на одне відео може бути від 2000 до 10000 (залежно від відео) і більше. 2. Перегляди йдуть мобільних пристроїв і з комп'ютера. 3. Надійність.

 • Ксенія Єфімова

  Сервіс мені хвалили знайомі, тому що він добре працював у них. У підсумку залишилася дуже задоволена. Відразу скажу, що я не очікувала від нього хорошого результату. Я купила 1000 переглядів за 290 гривень і була дуже здивована! Моя сторінка отримала спочатку 1000, а потім 5 000 переглядів за 1 день додатково з органіки! Оскільки я купувала перегляди, то мені захотілося розкрутити саме свою сторінку, а не чиюсь. І в мене вийшло!

 • Аліна Зотова

  Я замовила кілька пробних переглядів на кілька роликів. Виконали все дуже оперативно. Після пробних замовлень я замовила більше. За два дні накрутила 12 роликів! Я задоволена. Це безпечно, не бійтеся замовляти.

 • Наталія Лапочкіна

  Я купила перегляди на відеоролики в Інстаграм у цього сервісу. Знайшла його за рекомендаціями в закритій групі в Телеграм. Там були відгуки користувачів, які вже замовляли перегляди, а так само інструкція користування, для тих, хто хотів замовити вперше. Усе пройшло вдало. Мені сподобався сайт і на ньому можна було відразу ж оформити замовлення. Після оформлення замовлення мені на пошту надійшов лист, у якому було зазначено, що перегляди будуть протягом тижня. Я дочекалася, коли перегляди надійдуть на мій акаунт. Тепер я більше не боюся, що мене заблокують за накрутку.

 • Максим Кузнєцов

  У мене немає зауважень до якості сервісу і до якості людей (або не людей), які задіяні в накрутці. Замовляю багато і часто. Для себе і в рамках просування для клієнтів. Все по чесному, попереджаю, що це накрутка, а не що-небудь ще. Ніколи не було нарікань, замовникам теж подобається все, хоч вони і не завжди добре розбираються. Списань, попереджень практично ніколи не буває. Кількість залишається в рамках гарантії, тобто по кілька місяців. Далі я і не перевіряю. Сервіс рекомендую.

 • Вікторія Малєєва

  Я поки замовляю по потроху, ще боюся. Поки все приходить. Перегляди спочатку набираю, скільки підписники по справжньому подивляться, потім уже беру накрутку. Бачу, що без обману. Скільки замовила, стільки й прийшло.

 • Максим Юдін

  Мене завжди дивує, що люди абсолютно не розуміються на накрутці й потім пишуть відгуки, що в них не вийшло. Є способи подивитися, чи хороша якість, які акаунти виконують завдання, аж до віку і статі. Я завжди роблю невелике тестове замовлення і потім уже замовляю повну накрутку. Якщо якість хороша, можна швидко підняти статистику, і потім довго не доведеться крутити. Якщо ви рекламою займаєтеся. Загалом, цей сервіс мені сподобався.

 • Поліна Аксененко

  замовила збільшення переглядів на відео в інсту і тут раптово у мене в інсті з'являється 200 підписників і 7 000 переглядів. Мене це звичайно здивувало, але я не стала загострювати на цьому увагу. Але через тиждень я почала помічати, що перегляди на відео стали збільшуватися... І тут мені якось випадково в руки потрапив відеоурок, як накрутити собі перегляди. І я зрозуміла, що мені пощастило. Вдруге так може вже не бути :( Але все одно спасибі.

 • Ірина Русакова

  У вас буває, коли один тип контенту гірше дивляться і лайкають? Ось у мене так із відео в Інстаграм. Здавалося б, ну не роби. Зосередься на тому, що виходить. Але на жаль, не завжди це можливо. Довелося шукати виходи. Спочатку залучала всіх знайомих. Просила дивитися, ділитися. Але це не вічний вихід. Вдалося знайти ось такий сервіс. Замовляю тепер тут перегляди, іноді ще лайки на всі типи контенту. Подобається швидкість і зручність.