На даний момент великий попит на послугу поки ми обробляємо попередні замовлення, ви можете скористатися іншими послугами на сайті.

Преміум якість

Кожен тариф відповідає заявленій якості. Активна і жива аудиторія виконує цільові дії які зараховуються Ютубом.

Блискавична швидкість

Тільки заявлена швидкість старту. Не зривайте терміни некомпетентними виконавцями, тримайте руку на пульсі і повністю контролюйте конкурентів.

Блокуй

Сповільнюйте просування відео конкурентів! Дизлайки негативно впливають на рекомендації. Як часто Ютуб рекомендує відео з поганим або негативним показником лайків? - Ніколи.

Вражайте ворогів

Якщо атакувати кожне відео дизлайками - ранжування і просування каналу сповільнюється. Це виводить конкурента з ладу і популярні відео можуть перестати рекомендуватися користувачам, а також втратити позиції в пошуку.

Накрутка дизлайків на відео Ютуб

Негативні відгуки у формі дизлайків на YouTube можуть відігравати роль у просуванні, так само, як і позитивні відгуки у формі лайків. Дизлайки свідчать про активну взаємодію аудиторії з контентом.

Хоча YouTube вже не показує загальну кількість дизлайків під відео, при їх використанні користувач отримує повідомлення, що його відгук враховано при формуванні рейтингу.

Чи варто штучно збільшувати кількість дизлайків під своїм відео?

Невелика кількість дизлайків (до 10-20%) може свідчити про те, що відео дивляться справжні глядачі з різними точками зору. Поєднуючи штучні лайки з дизлайками, ви робите свою статистику менш підозрілою для алгоритму YouTube. Замовивши перегляди та лайки від авторитетних акаунтів, можна додати до цього “негативну” активність від менш важливих акаунтів.

Хоча ви не побачите штучного збільшення дизлайків під відео конкурента, ви можете оцінити цей сервіс на своєму контенті. У аналітиці вашого каналу буде видно кількість отриманих дизлайків. Ви не дізнаєтеся, хто конкретно поставив мінус, але характер і геолокація цих акаунтів можуть впливати на позиції відео.

Також варто враховувати можливість накрутки дизлайків на коментарі. Небажаний коментар можна швидко і недорого затопити вниз списку, зробивши його менш помітним.

Накрутка реальними людьми

Покращені аналітичні інструменти YouTube дозволяють власникам каналів легко виявляти штучне збільшення кількості дизлайків, особливо коли цю роботу виконують програмні боти із сумнівною репутацією. Хоча можна спробувати збільшити кількість дизлайків самостійно і безкоштовно, такий метод малоймовірно вплине на популярність контенту.

Сервіс Redboost гарантує, що завдання виконуються справжніми людьми. Це забезпечує більш природний розподіл дизлайків протягом декількох годин або днів. Оптимальне співвідношення між дизлайками та лайками рекомендується в пропорції 1 до 10.

Для підсилення ефекту ви можете замовити також негативні коментарі під відео. Це додає переконливості дизлайкам і, таким чином, конкуренти або YouTube можуть вважати негативні реакції більш правдоподібними. Якщо відео зібере занадто багато дизлайків, його просування може сповільнитися, і воно рідше потраплятиме в рекомендації.

Різниця в тарифах, яку варто враховувати при замовленні

При купівлі дизлайків у вас буде вибір з різних пакетів. Існують різні тарифи, щоб адаптувати аудиторію під потреби конкретного клієнта. Реакції від високоякісних профілів беруться до уваги алгоритмом YouTube набагато вище, ніж від неперевірених ботів.

Відмінною особливістю Redboost є повна анонімність замовлення, що надає йому перевагу перед іншими платформами, де ваше замовлення може бути вияв

лене конкурентами. У цьому сервісі ваше посилання надсилається безпосередньо виконавцю.

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!
 • Костянтин Ліннанківі

  Дякую. Як завжди надійна робота. На швидкій накрутці і на повільній однаково добре приходять накрутки. На дорогих тарифах можна поставити більш плавну накрутку, якщо треба. Для Ютюба мені тут функціоналу повністю вистачає. Коли пишуть що є різні міста, за статтю і т.д. це часто неправда. Для дизлайків мені достатньо просто гарантії і щоб акаунт був активний.

 • Філатова Мілана

  Я замовляла дизлайки під відео з передвиборчою програмою депутату в міську управу. Так я зробила йому те, що він заслуговує) Пізніше люди розібралися, стали теж ставити дизлайки. Відео прибрали по тихому. Обійшлася ця акція мені всього в 750 гривень.

 • Поліна Булат

  Дуже хороший якісний інструмент від надійного сервісу. Мені доводиться не так вже й часто замовляти дизлайки, і тим паче не для себе взагалі, тільки один раз. Але якщо мені потрібні позитивні накрутки, я іноді користуюся програмами потроху. А якщо я роблю дизлайки або скарги, беру тільки тут. Виходить непалевно, швидко, з гарантією.

 • Дар'я Вальдес

  Беру дизлайки в основному для себе. На деякі відео буквально 1-2 штучки. Іноді по 20-50, а якщо багато лайків зібрала, то можна і дизлайків не боятися ставити теж більше. Рівномірності не дотримуюся. Тобто десь можна і побільше відсоток зробити, десь і поменше. Так більш по-справжньому виглядає.

 • Захар Леонтьєв

  Є люди, які від дизлайків нервують. Можуть видалити відео, перезалити його для збору нової статистики. Або взагалі припинити публікації)) Можна так добре нерви зіпсувати. Шкода що не всім, на жаль((( У мене один раз добре вийшло так довести конкурента по ніші. І навіть не новачка. Вклав не те щоб багато на цьому сайті, тому що при хорошій швидкості це дійсно потужно виглядає.

 • Антон Овсянников

  Замовив 100 штук на одне відео + ще трохи пізніше, щоб не палити рівним числом. Дорогувато, звісно, за нормальних гарантій. Зате все як обіцяли. Класно, що на Ютюбі дизлайки можна видалити тільки разом із роликом, і, до речі, чув таку річ, що видалення з високими дизами псує рейтинг каналу. Надійний сервіс. Добре, що продовжує тримати якість.

 • Слава Кірсанов

  Коли знадобилося накрутити дизлайки, відразу згадав про цей сервіс. Я не прихильник накруток узагалі, та в мене й так усе добре. Але тут така справа, що просто не сподобався зміст одного ролика. Мені скинули на нього посилання, а там нехороші речі говорили про важливу для мене людину і її бізнес. Я вирішив не робити скарги, тим більше, що переглядів там було не багато) Додав дизлайків скільки логічно було за їхньої кількості переглядів. А лайки там були тільки від власника каналу і його друзів...

 • Євгенія Барашкова

  Мені один раз знадобилося видалити відео і я почала шукати як це зробити. Не розібралася, але знайшла цей сайт для купівлі накруток. Купила дизлайки. Звичайно, відео не зникло. Стала далі розбиратися і сама написала скаргу. Відео видалили! Виявляється, якби я просто сама написала, одне звернення мало шансів має. Дизлайки зробили свою справу. Дякую.

 • Надія Пивоварова

  Купую одразу лайки і дизлайки разом і щоб вони приходили одночасно, тобто змішувалися. За вартістю різниця невелика, зате перегляди потім краще приходять. Пробувала раніше додавати тільки лайки, люди не лайкали, а тільки тиснули вниз, і Ютуб через це знижував мені рейтинг ( На додачу скажу, що пробувала купувати лайки з переглядами на іншому сервісі, тут усе-таки за ціною виходить вигідніше, тому що приходять рівно скільки оплачено, а там виходило менше.

 • Володимир Баринов

  Вийшло видалити на чужому каналі відео з оглядом нашого інтернет-магазину. Був відвертий замовний огляд з гидотами, фейковими відгуками і якимись мутними фотками з неякісними товарами типу від нас. Вирішив не вплутуватися в дискусію під відео, просто замовив плавну накрутку дизлайків на ролик про нас і ще на пару інших, щоб не зрозуміло було від кого. Цей канал так заробляє на замовних оглядах. Вони намагалися накручувати лайки, але або попалися, або стало невигідно.

 • Юхим Решунов

  Накручують швидко. Профілі всі різні, як на всіх інших послугах. Перевірив у себе трохи, потім замовляв під чужі відео. Реально, якщо не виходить видалити, після якогось відсотка знижується зростання переглядів. Мені допомагає, коли в конкурента відео на таку саму тему виходить одночасно з моїми.

 • Марина Карпова

  З'явився новий канал, який занадто зухвало розкручувався. Через Інстаграм вони забрали в мене частину підписників (шахрайство було), підробляли аватар каналу в Ютуб і назву. Вдалося розібратися з ними через скарги і накрутку дизлайків. Скарги навіть не відразу допомогли, мабуть, там готові були заздалегідь. Довелося купувати багато дизлайків, через це в них упали перегляди.

 • Алекс Новіков

  Коли я вчився просуванню на Ютюбі, в кількох курсах говорили про те, що дизлайків боятися не треба. Якщо вони приходять, це теж реакція. Ще буває, що коментар пишуть при цьому охочіше. Невелика кількість дизлайків навіть підвищує рейтинг відео. Я особисто бачив ролики, де дизів більше, і їх не видаляли. Тож я замовляю дизи до себе на ролики іноді. Звичайно, не багато, хочу, щоб красиво виглядали показники. Але мені здається, коли канал відомий, дизлайки створюють інтригу - а чому це іншим не сподобалося.