Забирай свій ТОП

Усі погляди на Вас коли навколо нікого... Будьте лідером своєї ніші і не потрібно турбуватися про конкурентів у соціальних мережах - бо їх просто не залишиться.

Блискавична швидкість

Тільки блискавична швидкість старту. Миттєво реагуйте на дії конкурентів або недобросовісних авторів, які крадуть контент.

Перевага

Видалення будь-якого контенту. Бан профілю, каналу, пабліка, групи. Конкуренти, які змогли відновити контент або профіль - зняті з ранжування в соціальних мережах і не показуються в пошуку деякий час.

Анонімність

Ми любимо своїх клієнтів і гарантуємо анонімність і безпеку наших клієнтів.

Накрутка скарг на канал або пост у Телеграм

Велика кількість користувачів інтернету щодня користуються різними месенджерами, і одним із найпопулярніших є Телеграм (або просто “ТГ”). Люди створюють свої канали, боти та акаунти, щоб обмінюватися інформацією, займатися бізнесом або просто спілкуватися з друзями.

Однак у такій великій спільноті, як Телеграм, іноді виникають конфлікти між користувачами. І тоді на допомогу приходять різні інструменти платформи. Наприклад, якщо вам не сподобався пост на якомусь каналі або ви вважаєте його не відповідним стандартам спільноти, можна подати скаргу.

Іноді користувачі йдуть ще далі, використовуючи такі послуги, як “накрутка скарг”. Це швидкий спосіб привернути увагу модераторів Телеграма до конкретного посту або акаунту. Накрутка в ТГ дозволяє зібрати аудиторію живих і реальних користувачів, які висловлять своє незадоволення певним контентом.

Навіщо використовують накрутку скарг

На перший погляд може здатися, що це деструктивний метод, але на практиці його використовують з різних причин:

Захист від копіювання контенту.

Якщо ви помітили, що хтось безперешкодно копіює ваш унікальний контент і виставляє його за свій, накрутка скарг може допомогти привернути увагу модерації до порушника.

Конкурентна боротьба.

На просторах ТГ є багато каналів, які пропонують однакові товари або послуги. У умовах гострої конкуренції деякі вирішують іти на додаткові заходи, щоб виділитися.

Очищення площадки від неетичного контенту.

На жаль, Телеграм не застрахований від каналів або ботів, які поширюють заборонений або образливий контент. У такому випадку, накрутка скарг допомагає швидко повідомити адміністрацію про проблему.

Наш сервіс надає можливість швидко та якісно замовити накрутку скарг на будь-який вас цікавить пост, канал або бота в Телеграмі. Ми працюємо з реальними акаунтами, що підвищує ефективність нашого методу. Ви можете бути впевнені, що при зверненні до нас ваші інтереси будуть розглянуті з належним професіоналізмом.

Однак варто пам’ятати, що з цим інструментом треба поводитися відповідально. Наша мета – надати якісний сервіс для досягнення ваших бізнес-цілей, але ми наполягаємо на тому, щоб використовувати його розумно і в межах закону.

Можливо вас зацікавлять Скарги Threads, Скарги Твіттер, Скарги Інстаграм, Скарги Тік Ток, Скарги Твіч або Скарги Ютуб

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!