Преміум якість

Кожен тариф відповідає заявленій якості. Активна і зацікавлена аудиторія виконує цільові дії. Використовуються приватні бази та рекламні методи.

Блискавична швидкість

Тільки заявлена швидкість старту. Не зривайте терміни некомпетентними виконавцями, тримайте руку на пульсі і повністю контролюйте своє просування.

Збільшення доходу

Одиниці агентств зацікавлені у Вашому бізнесі. Обирайте тариф виходячи з бюджету, запускайте рекламу і насолоджуйтеся результатом.

Безпечне просування

Абсолютно білі методи, органічне і безпечне просування. Ніяких банів, заборони монетизації та інших неприємностей.

Накрутка переглядів у Тік Ток

Чому перегляди в Тік Ток так важливі?

Перегляди – це ваші потенційні покупці, які зупиняються, цікавляться та, можливо, роблять вибір на вашу користь, залишаючи вподобання, коментарі та підписуючись на ваш профіль. Це показник активності та інтересу до вашого контенту.

Алгоритми TikTok обожнюють активність. Чим більше переглядів, вподобань та коментарів у вашого відео, тим вища ймовірність, що воно потрапить у топ рекомендацій. Це як ланцюгова реакція: більше переглядів призводить до ще більшого приросту підписників та популярності вашого профілю.

Велика кількість переглядів приваблює бренди та партнерів для співпраці. Уявіть, ваш канал – це платформа для просування товарів та послуг. Чим більше у вас переглядів, тим вища ваша вартість для рекламодавців.

Високі показники переглядів роблять ваш профіль помітнішим для інших користувачів, і ви потрапляєте у тренди. Це створює додаткову мотивацію для створення якісного та цікавого контенту. Адже хто не мріє набрати тисячі, а то й мільйони переглядів на своїх публікаціях?

Подумайте, до кого ви частіше звертаєте увагу в Тік Ток? До акаунтів з мільйонами переглядів чи до тих, у кого їх всього кілька сотень? Велика кількість переглядів формує ваш авторитет в очах користувачів, робить вас експертом у вашій ніші.

Платна та безкоштовна накрутка переглядів в Тік Ток

Чому безкоштовна накрутка шкодить вашому профілю?

Де ми можемо знайти золоту жилу безкоштовних переглядів? Біржі, сайти та різноманітні програми, де пропонується обмін переглядами або навіть боти, готові «наситити» ваш профіль штучними показниками. Заманливо? Однак, чи варто радіти такому «багатству»?
Уявіть, що ваші перегляди ростуть, але це лише цифри. Штучна аудиторія не бере участі у житті вашого аккаунта, не коментує, не спілкується. В результаті ви отримуєте порожні показники, які не приносять реальної користі.
Сучасні платформи, зокрема ТТ, не дрімають. Вони можуть впізнати несправжній приріст переглядів і прийняти заходи. Від тимчасових обмежень до повного блокування. Готові ризикувати своїм профілем заради порожніх цифр?

Як довго чекати результатів від безкоштовної накрутки?
Навіть якщо вам пощастить і ваш аккаунт не буде заблоковано, результати від безкоштовних методів можуть бути дуже короткочасними. Швидке списання, відтік “ботів” або просто неактивна аудиторія, яка не спілкується з вашим контентом.
Досвідчені користувачі та ваші фоловери можуть помітити дивний спалах активності або відсутність спілкування при великій кількості переглядів. Це може поставити під сумнів вашу репутацію та довіру до вашого контенту.

Платна накрутка переглядів – інвестиція в успіх

Стабільний і природний ріст

На відміну від безкоштовних методів, платні сервіси працюють набагато ретельніше. Замовивши послугу, ви отримуєте реальні перегляди та живі реакції на ролики, які розподіляються рівномірно протягом певного часу. Це забезпечує стабільне і природнє збільшення рейтингу вашого профілю.

Ефективність та окупність інвестицій

Думаєте, що якісно завжди означає дорого? На практиці інвестування в платні послуги дуже вигідно, дешево та ефективно. Завдяки професійному просуванню, ваш блогерський рейтинг росте, що привертає рекламодавців та нових клієнтів. І це, у свою чергу, сприяє збільшенню доходів та популярності вашого бренду.

Професійна підтримка

Платні сервіси, такі як Redboost, надають експертну консультацію, допомагаючи визначити оптимальну стратегію для вашого аккаунта. І, що важливо, вам не доведеться надавати доступ до свого профілю або надавати особисті дані. Гарантія конфіденційності та безпеки – запорука успішної співпраці.

Настроювані пакети та гнучкість

Хочете збільшити перегляди або ж залучити підписників? У Redboost доступні різні тарифи та пакети послуг. Ви можете замовити саме те, що потрібно вашому аккаунту, не переплачуючи за непотрібне.

Безпека та надійність

Якщо все робити правильно і якісно, то ваша аудиторія навіть не здогадається про платну допомогу. Справжні перегляди та реакції зміцнюють довіру ваших підписників.

Збереження часу та ресурсів

Самостійна робота може зайняти багато цінного часу. Але навіщо витрачати його на технічні моменти, коли можна зосередитися на творчості? Платні послуги дають змогу автоматизувати процес, даючи вам можливість займатися улюбленою справою.

Чому варто обирати Reedboost для замовлення переглядів?

З Reedboost ви отримуєте не просто цифри, а реальні перегляди від зацікавлених у вашому контенті користувачів. Кожен перегляд, лайк або коментар – це результат уваги справжніх людей до вашого відеоролику. Адже саме для цього ми й займаємося просуванням у соцмережах.

“Купити і забути” – не про Reedboost! Нам важливий кожен клієнт, тому ми надаємо гарантії на всі наші послуги. Щиро кажучи, головна цінність для нас – це ваше довір’я. Швидкість і результат – ось наш девіз!

Ми орієнтуємося на ту аудиторію, яка дійсно знайде ваше відео корисним і цікавим. Це не тільки збільшує кількість переглядів, але й допомагає заробити лояльних підписників.

“Замовив у Reedboost накрутку переглядів – і мої відеоролики стали отримувати багато переглядів, лайків та коментарів!”, “Не очікував такої швидкості і якості!”, “Тепер мої лайки та підписники ростуть природнім чином завдяки першому поштовху від Reedboost!” – це лише деякі з численних позитивних відгуків про нашу роботу.

Безпека вашого акаунта для нас на першому місці. Ми використовуємо тільки перевірені методи, відповідно до політики TikTok. Ніяких ризиків – тільки реальний результат!

Можливо вас зацікавлять Перегляди Фейсбук, Перегляди Поста Телеграм, Перегляди Історій ІнстаграмПерегляди відео та рілс Інстаграм, Перегляди Ютуб, Перегляди Твіч, Глядачі Твіч або Перегляди Відео Твіттер

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!
 • Олег Чернишов

  Поки взяв на пробу 100 переглядів. Прийшло 97-98, за часом все точно, за якістю сильно не перевіряв, але загалом можна далі пробувати.

 • Дмитро Ярський

  Треба було відновити акаунт після блокування. Одразу розумів, що можуть знову спалити, тому на диво не сподівався. Навпаки, навіть приготувався до запасних варіантів. На диво, цей сервіс допоміг піднятися за пару днів. Звісно, користувався ще іншими (білими) способами просування і підтягнув інші соцмережі, щоб із них трафік лити. Куплені перегляди були загалом найслабшим місцем, але в підсумку все вийшло.

 • Маргарита Чеснокова

  У мене канал про моїх домашніх тварин. Раніше я замовляла перегляди на іншому сервісі, але тепер там чомусь зникла послуга про Тік Ток. А тут, навпаки, багато нових додаткових можливостей. Я все ще не випробувала, пишу тільки по одній послузі відгук. Дякую, все сподобалося.

 • Степан Скорняков

  Треба було накрутити перегляди на одне відео. Ризикнув замовити на цьому сервісі, тому що він вважається одним із найстаріших. Ну і ще відгуки начебто не найгірші, відвертих обманів немає. Все накрутилося відповідно до оплати. Народ як заявлено в ціновій політиці. Швидкість трохи повільніша, десь на півгодини запізнилися. Але мені не критично було.

 • Микола Лапочкін

  Ви можете вірити чи не вірити відгукам, які публікують про цей сервіс в інших місцях. Я особисто не повірив і спочатку замовив на невелику суму. Не розумію, коли пишуть що оплатили 2-3 тисячі, і їх обдурили. У цьому бізнесі набагато більші гроші крутяться. Хочете трохи качнути, йдіть на біржу обміну. Тут спокійно можна накрутити кілька тисяч переглядів. Тільки не замовляйте, якщо не впевнені. Блокувати можуть не за те, що це боти, а тому що ви самі неправильно накрутили.

 • Маргарита Зотова

  Я розкручую акаунти і потім продаю їх. Є вже відпрацьована стратегія й алгоритми, знаю людей, які на цьому набагато більше мого заробляють. Звісно, такі акаунти розкручуються різними методами, і купівля переглядів з лайками і підписками це ще не найстрашніше. У цьому сервісі купую накрутки. Не боюся писати, бо це заробіток не для всіх. Просто мені свого часу допомогли і я сподіваюся, цей відгук теж комусь знадобиться.

 • Аніта Максимовська

  Я продаю вироби ручної роботи і мені просто немає можливості сидіти на сервісах і допомагати розкручувати ролики іншим. Вже вибачте. Тут просто треба розрахувати, скільки вигідно витратити з урахуванням прибутку. Спочатку менше замовляла, зараз більше замовлень з'явилося і бачу, що вони прийшли з Тік Тока, тому мені не шкода вкладати ще. Сервіс рекомендую.

 • Азамат Акаєв

  Я колись давно купував тут підписників уконтакте. Потім довго не потрібні мені були ніякі накрутки, років 5 або 7. Зараз ось взявся на Тік Ток і згадав, що є така послуга. Порадувало, що в сервісі вона виявилася, та й якість залишилася на колишньому рівні.

 • Анна Вінс

  Купила перегляди на кілька роликів поспіль. Одне не зручно, що треба заходити і ставити посилання на опублікований ролик. Не виходить просто вказати час публікації, і щоб було прив'язане посилання на весь канал. Я спочатку так спробувала і добре, що маленьку суму оплатила. Коли все заповнюю як правильно, накрутка йде. Сервіс чесний.

 • Олег Кулаков

  Я беру тут перегляди тільки в комплекті з лайками, іноді підпискою. Так виходить вигідніше і для алгоритмів Тік Тока має гарніший вигляд. Усім раджу так само. А так - це сайт, на якому багато підписників і багато лайків, перегляди теж можна спокійно тисячами брати, якщо є на що і навіщо.

 • Дар'я Івлєєва

  Обожнюю Тік Ток і всі його можливості. Але іноді не вистачає сил самостійно просунути свіжий ролик. Особливо, якщо перерва довша, ніж зазвичай. Виходить його менше дивляться, Тік Ток не всім показує з моїх підписників. У таких випадках звертаюся в цей сервіс. Доводиться заплатити, але зате в цьому сервісі я можу знайти людей, яким подобається моя робота, навіть якщо вони її не бачили. І вони зможуть подивитися мій ролик і поділитися ним. І таким чином, я зможу заробити на просуванні свого ролика.

 • Ірина Колеснікова

  Я рекламую в тік току свої послуги. Для збільшення потенційних клієнтів треба було зробити перегляди за географією. У цьому сервісі мені допомогли підібрати правильний пакет за якістю переглядів і накрутили на кілька відео. Користувалася порадами підтримки. Може, вони й написали, як їм вигідно, але я не шкодую. Оплата вийшла не дуже дорогою, а підписників дійсно стали приходити нові. Так що спасибі.

 • Максим Павлюк

  Купив перегляди на відео на дві тисячі грн. Не обдурили. Сподобалося, що немає звичайних проблем, як у лохотронських конторах. Оплату в принципі навіть можна повернути (на баланс) поки замовлення не почало виконуватися.

 • Майя Мусаєва

  Дуже потрібно було розкрутити канал. Спробувала звернутися до маркетологів, виявилося, на цьому етапі це невигідно. Стала сама розбирати і виявилося, що сервіси накрутки - це найоптимальніший варіант за вкладеннями. Я оцінюю як час, так і надійність. Ось у цьому сервісі мені допомогли накрутити перегляди і канал вийшов на потрібну кількість охоплень. Потім я стала збирати підписників звичайними методами.