Забирай свій ТОП

Усі погляди на Вас коли навколо нікого... Будьте лідером своєї ніші і не потрібно турбуватися про конкурентів у соціальних мережах - бо їх просто не залишиться.

Блискавична швидкість

Тільки блискавична швидкість старту. Миттєво реагуйте на дії конкурентів або недобросовісних авторів, які крадуть контент.

Перевага

Видалення будь-якого контенту. Бан профілю, каналу, пабліка, групи. Конкуренти, які змогли відновити контент або профіль - зняті з ранжування в соціальних мережах і не показуються в пошуку деякий час.

Анонімність

Ми любимо своїх клієнтів і гарантуємо анонімність і безпеку наших клієнтів.

Накрутити скарги YouTube на відео або канал

Презентація контенту на платформах соціальних мереж залежить від багатьох факторів, одним з яких є реакція спільноти. Скарги можуть відігравати ключову роль у контексті конкурентної боротьби. Відправка скарг самостійно може не дати результатів з різних причин, наприклад, через відсутність об’єктивності або невірну формулювання.

Штучний інтелект на службі

Redboost аналізує контент на відповідність стандартам YouTube, створюючи скарги на основі перевірених методик. Анонімно відправляючи скарги на канали, відео або трансляції від різних користувачів, ви активуєте автоматичні механізми YouTube, які можуть прийняти заходи у вигляді блокування або зміни рейтингу контенту.

Найкращий результат досягається, коли порушник дійсно пренебрігає встановленими нормами. У такому випадку ви, можливо, єдиний, хто вирішує діяти. За допомогою цієї послуги ви отримуєте кількісну перевагу.

Живі користувачі для скарг

Перевага Redboost полягає в тому, що вони привертають справжніх користувачів для відправки скарг. При цьому боти виключені з процесу, оскільки їх виявлення може підривати довіру до надходячих скарг. Справжні облікові записи ведуть активний спосіб життя на платформі, на відміну від програмних рішень, які можуть працювати занадто швидко і несприйнятно.

Забезпечення конфіденційності

Сервіс Redboost дозволяє вам замовляти скарги на небажаний контент, зберігаючи повну анонімність. Процес простий: ви надаєте лише посилання на контент і бажану кількість скарг, після чого можете скористатися анонімними методами оплати.

Використання загальнодоступних сервісів або платформ з широким охопленням для розміщення таких замовлень не рекомендується. Це може виявитися ризикованішим, ніж позитивне просування вашого контенту. Таким чином, ви можете привернути увагу небажаних осіб, зокрема тих, проти кого ви ініціювали скарги.

Кількість необхідних скарг

Сподіватися, що контент буде негайно видалено або канал заблоковано після першої скарги, не варто. Зазвичай для цього потрібне порушення, яке було б очевидним для модерації YouTube, але було проігноровано. Спочатку платформа вводить обмежувальні заходи і сповіщає творця контенту. Перед застосуванням жорстких санкцій виділяється до трьох попереджень. Після кожного рівня санкцій рівень зростає: починаючи з відключення реклами і закінчуючи блокуванням канала.

Для популярного контенту визначення потрібної кількості скарг базується на кількості переглядів. Зазвичай рекомендується замовляти від 20% до 50% від загальної кількості переглядів. Будьте готові до того, що для досягнення блокування може знадобитися повторити процес кілька разів. Все залежить від розміру каналу, його статистики і активності власника.

Трансляції, зі свого боку, блокуються швидше. Кілька десятків скарг зазвичай вистачає для автоматичного блокування.

Сервіс Redboost гарантує якісне і швидке виконання замовлення, починаючи з перших хвилин після замовлення. Виберіть потрібний варіант – скарга на канал або на конкретне відео, і залиште всю роботу професіоналам.

Можливо вас зацікавлять Скарги Threads, Скарги Твіттер, Скарги Телеграм, Скарги Інстаграм, Скарги Твіч або Скарги Тік Ток

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!
 • Поліна Влазнева

  Я користуюся різними накрутками для свого Youtube каналу, але в міру. Є безкоштовні способи, але коли треба зробити скарги, йду сюди. Мені навіть не треба перевіряти на тестових акаунтах, як виконуються накрутки, я вже не раз переконувалася, що всі замовлені дії відбуваються вчасно і повній кількості. Якщо щось не вийшло, значить, це не залежить від накрутки.

 • Міша Самойлов

  Нас кілька каналів, які конкурують між собою і накручують скарги. Уже навчився відпрацьовувати, деякі ролики відновлюю і в охопленнях не сильно просідаю. Ще здається, в Ютубі про наші терки вже помітили. Ось я і спробував цей сервіс, щоб по новому скарги приходили. Він дає можливість залишатися осторонь, трафік буде новий. І я хотів скарги в новому форматі. Придумав таку фішку, щоб скарг приходило менше за поріг на видалення, але щодня. Дещо вийшло. Ставлю п'ять.

 • Влад Зубарєв

  На мене колись скаржилися, топили попідлому. Я запам'ятав і коли з'явилася можливість став сам вчитися робити серйозні скарги. Цей сервіс подобається швидкістю виконання. Деякі свіжі ролики, вебінари, можна дуже швидко зняти зі швидкісною накруткою скарг. А якщо сервіс гальмує власник розбереться і сам накатає в підтримку.

 • Сергій Ашихмін

  Моєму каналу на Ютубі вже понад п'ять років. За цей час сервіс допоміг усунути багато копіпастерів. Завжди замовляю скарги тільки на відео. Видаляється 3-5 штук і канал іде під бан. Бували випадки, коли намагалися заново почати конкуренти, але знову зміг прикрити. Після видалення конкуруючих каналів помічаю також приріст переглядів і підписок на своєму. Сервіс завжди працює чітко, виконання замовлення займає 1-2 дні, а канали зникають на наступну добу.

 • Ірина Дементьєва

  Вирішила використати скарги для знижень рейтингу у каналу конкурентів. Взяла відразу не п'ять роликів. Вони всі видалилися того ж дня. Власник їх перезалив, але потім вони знову зникли, хоча я вже не накручувала. У підсумку - сервіс працює. Ця накрутка, як і інші, анонімна, тому я не хвилююся (на відгуках до речі можна написати будь-яке ім'я, а в Ютубі я взагалі під прізвищем чоловіка).

 • Григорій Ємельянов

  Перший раз у житті зробив накрутку і ця накрутка скарги. Що в Ютубі не завжди виходить самотужки надіслати скаргу на порушення, я вже знав. До речі, у мене виходило. Захотілося спробувати що таке накрутка і тут якраз підвернулося одне відео з матами. У коментарях на каналі бачив 10 молодих людей. Загалом, відповідний кандидат для таємного борця зі злом в особі мене%) Допомогло видалити йому кілька роликів.

 • Олександра Удалова

  Коли тестувала, взяла 10 скарг на одне своє відео. Побачила все в адмінці, а через два дні відео видалилося. Злякалася і зраділа одночасно. Мені потрібно було швидко вирішувати одну проблему, тому скарги потрібні були терміново. Більше не пробувала на своєму каналі. Щоб не було проблем, взяла тут ще лайків за пільговою ціною. Видалити відео, які я хотіла, теж вийшло. Там часу пішло 4 дні. Один день замовлення мало виконуватися, через три дні я вранці перевірила, відео ще були, потім уже пізно ввечері зайшла і їх не було. Назад не повернулися. Клас!

 • Алевтина Миколайович

  Пишу відгук тільки зараз. Тому що рідко користуюся сервісом. Ось сьогодні потрібно було замовити трохи лайків і я згадала, що найбільше мені сервіс накрутки допоміг зі скаргами на канал. Це спрацювало якось по іншому. З нього зникли половина роликів, але зокрема й ті, до яких у мене були претензії. Вийшло навіть вигідніше, тому що якби я скаржилася на всі ролики, довелося б заплатити разів у 10 більше. Я точно пам'ятаю, що брала скарги на канал. Там можна було придумати, що не так, і взагалі сервіс сам бере це завдання на себе. Дякую вам за допомогу! :)

 • Ольга Чачілло

  Блогер крав мої ролики з ТікТока. Я надсилала офіційного листа на підтримку, сама скаржилася на скаргу, робила в них під роликами посилання на мій ТікТок, щоб люди розуміли звідки контент. Але це була нерівна боротьба. Мене знайшла одна людина, яка запропонувала повидаляти крадені відео. Довіри в мене не викликало, але ідея зацікавила. Стала вивчати, як це робиться. Знайшла посилання на цей сайт і просто на пробу того ж дня купила скарги на один із нових роликів. Він зник, але я тоді не зрозуміла, чому. Через деякий час розібралася, що це, найімовірніше, спрацювала накрутка. Почала замовляти скарги на інші відео і зараз уже багато видалили.

 • Олена Грошикова

  Я змогла видалити ролик на чужому каналі, тому що там розповідали про жорстоке поводження з тваринами. У мене кілька собак, я не хотіла, щоб у нашому місті була популярна їхня послуга. Спочатку я замовила мало скарг, бо зробила ще багато дизлаків на цьому ж сайті. Ролик залишився, тож я вирішила не здаватися і заплатила за скарги і на нього і ще замовила скарги на канал. Його стало дуже важко знаходити в пошуку. Тепер я не бачу його в стрічках і думаю інші теж не побачать.

 • Анна Бешта

  Мені не сподобався вміст роликів на одному каналі, який дивиться моя дочка підліток. Я не знала, що можна скаржитися самостійно. Але думаю тепер, що це не стало б ефективним. Я знайшла цей сайт і замовила на кілька роликів скарги, вказала причину. Частину роликів видалили. Цей канал дуже великий і сильний, щоб повністю розібратися з ним, мені довелося б витратити надто велику для мене суму. Однак те, що вийшло, теж добре.