Про нас

Redboost – найбільший онлайн-сервіс в Україні. З 2016 року ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей ставати популярнішими та заробляти більше завдяки соціальним мережам. У нас можна знайти послуги для всіх популярних соціальних мереж. Ми надаємо послуги за справедливою ціною, яка супроводжується гарантією та підтримкою. Онлайн-сервіс має бути максимально зручним, швидким, ефективним і безпечним. І щоразу, коли хтось замовляє послуги, ми розуміємо, що робимо потрібну річ.

 

Розвиток сервісу почався з відкриття першого офісу 2014 року в Києві. У 2016 році, тоді ще агентство, стало одним з основних гравців на ринку SMM-послуг в Україні, а у Львові відкрилося друге відділення. Станом на січень 2023 року налічується понад 50 тис. клієнтів, серед яких будівельні компанії, ІТ-компанії, арбітражні команди, блогери, ресторани, онлайн і офлайн магазини, великі B2B гравці з різних сфер. У 2016 році Redboost перейшов в онлайн формат надання послуг у сфері автоматизованого просування в соціальних мережах.

117 148

Виконано замовлень

1359

Вирішених проблем

54 381

Щасливих клієнтів

50 786 468

Додано підписників

Наша мета – бути корисними

Ми знаємо, що просування соціальних профілів існує для того, щоб робити їх популярнішими, багатшими та впливовішими. Тому й пошук тієї найнеобхіднішої послуги має бути швидким, зручним і вигідним. Ми не просто надаємо послуги просування. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно для ваших цілей в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо. Redboost – це універсальна відповідь на будь-який запит. Потрібно просунути пост? – Різноманітні та комплексні рішення дадуть змогу досягти потрібного результату.

У компанії працює понад 15 співробітників. Власний відділ підтримки, якому у вересні 2020 року виповнилося 9 років, консультує сім днів на тиждень з 10:30 до 20:00. Центр підтримки Redboost – це команда з 8 професіоналів. Технічні питання та проблеми вирішуємо 24/7.