Забирай свій ТОП

Усі погляди на Вас коли навколо нікого... Будьте лідером своєї ніші і не потрібно турбуватися про конкурентів у соціальних мережах - бо їх просто не залишиться.

Блискавична швидкість

Тільки блискавична швидкість старту. Миттєво реагуйте на дії конкурентів або недобросовісних авторів, які крадуть контент.

Перевага

Видалення будь-якого контенту. Бан профілю, каналу, пабліка, групи. Конкуренти, які змогли відновити контент або профіль - зняті з ранжування в соціальних мережах і не показуються в пошуку деякий час.

Анонімність

Ми любимо своїх клієнтів і гарантуємо анонімність і безпеку наших клієнтів.

Накрутка скарг у Тік Ток

При розробці стратегії просування в Tik Tok необхідно мати глибоке розуміння механізмів роботи цієї платформи та можливих методів оптимізації своєї діяльності. Одним з таких методів, хоча й суперечливим, може стати купівля скарг на акаунти конкурентів. У деяких ситуаціях це може виявитися більш економічним і цілеспрямованим дією, ніж постійне інвестування в накрутку своїх показників.

Що потрібно знати про накрутку скарг

Блокування можуть призвести до того, що ваш контент зникне з трендів, рекомендацій, що, у свою чергу, негативно позначиться на доходах від реклами. Якщо акаунт стикається з втратою рекламодавців через блокування, він може зіткнутися з серйозними проблемами у спробі відновити свій рейтинг і довіру аудиторії.
У Tik Tok можна відправити скарги як на окремі відео, так і на акаунт в цілому. Сервіси, такі як Redboost, пропонують різноманітні варіанти репортів. Від скарг на плагіат і порушення авторських прав до звинувачень у розповсюдженні спаму.

Однак слід розуміти, що TikTok дуже строго ставиться до якості представленого контенту. Його алгоритми постійно аналізують ролики на наявність дублювання, плагіату та інших потенційних порушень. Щоб уникнути можливих проблем і непорозумінь з платформою, кожному творцю важливо ретельно вивчати та дотримуватися встановлених правил.

Наприклад, молоді акаунти (до 1000 підписників) перебувають під особливим наглядом. Важливо враховувати, що Tik Tok особливо строго слідкує за контентом, який порушує правила.

Якщо акаунт був видалений, новий акаунт цього ж користувача може зіткнутися з рядом обмежень у просуванні. У умовах жорсткої конкуренції на платформі такі нюанси можуть грати вирішальну роль. На Redboost ми пропонуємо послуги по швидкій накрутці скарг за допомогою активних акаунтів, а також аналізуємо контекст скарги, щоб збільшити шанси на її врахування.

Гарантія анонімності

При цьому, наша ключова особливість – це гарантована анонімність наших послуг. Ми строго слідкуємо за збереженістю даних клієнта, пропонуємо анонімні методи оплати і завжди перебуваємо в пошуках нових методів забезпечення безпеки наших користувачів.

Можливо вас зацікавлять Скарги Threads, Скарги Твіттер, Скарги Телеграм, Скарги Інстаграм, Скарги Твіч або Скарги Ютуб

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!
 • Ольга Капітоненко

  Не думала, що це так просто робиться. Я раніше просила друзів і в усіх соцмережах робила пости, щоб мені допомогли. Але іноді від цього тільки гірше виходило. Я зрозуміла, що той, у кого хочеш видалити відео, не повинен знати. А я показувала свій намір. Зараз роблю анонімно через цей сервіс. Частіше стало виходити видаляти відео в Тік Ток. Ще замовляла кілька разів для Інстарама.

 • Дмитро Костюк

  Один інтернет-магазин у моїй ніші наклепав кілька каналів з однотипними відео. Реально дивлюся рекомендацію, а там два схожих ролики з різних каналів. А ще кажуть, Тік Ток такі речі розуміє і не дає робити. Довелося самому розібратися. Оплатив скарги на цьому сервісі. Вийшло зовсім недорого.

 • Юлія Самойлова

  Мені здалося дивним, але на багатьох сервісах немає такої послуги як накрутка скарг. Є багато соцмереж, і вибір за параметрами накрутки більший, наприклад, поділ на чоловіків і жінок. А накрутити скарги в Тік Ток вийшло тільки тут. Чи не сервіси взагалі відмовлялися від такої послуги, хм.

 • Філіп Соколов

  Дуже зручний сервіс, коли треба швиденько зарубати конкурента в Тік Ток. Я накручую репости і лайки на своє відео, а чуже засипаю скаргами. Дивно, але досі ніхто нічого не зрозумів. Сподіваюся, і далі так буде виходити) Головне не нахабніти, звісно, не видаляти все підряд. Намагаюся бути непередбачуваним)

 • Олена Маляк

  Мені не подобаються відео на одному каналі. Нібито про тварин. Насправді бідних собачок мучать і змушують робити всякі ненормальні речі. Наприклад, сунуть їй цигарку в пащу. Коли написала власнику каналу, він відповів, що вона ж незапалена, значить відео не видалять і взагалі це муляж. Але я ж бачу! І всім зрозуміло, що це не муляж і собака може отруїтися. Наче вони цього не знають. Я замовила скарги. Цей негідник видалив усі відео! Канал не прикрив, але я буду боротися!

 • Євген Мітін

  Спеціально шукав ресурс із максимальним набором послуг. Тут можна все - і топити конкурента теж. Готовий платити нормальні гроші за живих людей без списань і вам бажаю того ж. У сенсі рекомендую цей сервіс так як користуюся сам. Відоси видаляються не тільки з пошуку, а й на іншому каналі. Після скарг дуже складно перезалити - перевіряв сам.

 • Володимир Сорокін

  Канал стали абузити якісь боти. Писали мати в коментах. Потім тонше стало - тролять постійних активних підписників. Іноді й по їхніх акаунтах ходять. Пішли відписки, перегляди різко впали. Провів розслідування і знайшов недоброзичливця. Замовив, щоб його канал видалили. Негатив припинився. Тепер хто кого. Дякую за допомогу. Треба було надійні скарги і я тут знайшов.

 • Женечка Вокуєва

  Блін, я спробувала на своєму відео зробити накрутку скарг для тесту і це вийшло :( Його видалили миттєво. Сподіваюся це не поставило на мій канал тіньовий бан. Тепер замовила на той канал де хотіла видалити відео. Мені дуже дуже треба. Нехай все вийде.

 • Олександр Кликов

  Чудова послуга. Не найдешевша, звісно. Зате зазвичай не багато скарг і потрібно. Щоб крутий канал завалити, треба придумувати складні комбінації. Одними скаргами не обійдешся, навіть коли багато. Модератори не відключають великі канали просто так. Зате когось середненького можна спокійно зняти. Тут справу знають.

 • Аліна Хабібуліна

  Мені порадили замовити скарги на конкуруючий канал у Тік Токе. Спробувала на цьому сервісі й не пошкодувала. Виконання протягом години. Відео пропало ще через 10 хв. Навіть страшно, що є такі речі.

 • Євген Слюсар

  Не люблю скаржитися, але якщо конкурент користується чорними методами, то чому б і не поставити його на місце. Ціную якість скарг на цьому сервісі. Якщо бачу, що можна вибити на чомусь тіктокера, даю замовлення на весь канал. По одному відео видаляти не бачу сенсу. Тільки якщо комусь вміст не сподобався, речі всякі неприємні бувають. Тут на сайті обидва способи скарг хороші доставляють.

 • Дашенька Літвінова

  У мене вкрали відео. Поміняли музику тільки. Канал був слабо популярний. Я випадково побачила свій ролик. Спочатку здивувалася і не зрозуміла нічого. Наступного дня мені його знову показали. Перейшла на канал а там ще штук 20 двадцять!!!11 Я кинулася скаржитися, але не тут то було. Але я розібралася... Довелося заплатити на цьому сайті. Усе швидко видалили. Цей канал тепер походу ще чужі ролики краде. Нехай із цим інші розбираються. Це не надовго.

 • Анна Гаркуша

  Нещодавно відкрила для себе можливість накрутки скарг на конкурентів і ворогів ;) Хочу зазначити, що на цій послузі працюють дійсно тільки справжні акаунти. Дуже хороша якість. Звичайно, все що хочеш видалити не виходить. Але це дуже класний і потужний інструмент. У Тік Току виходить навіть краще, ніж у всіх інших соцмережах.

 • Олег Суслов

  У конкурента кілька каналів і він клепає їх пачками ще. Не знаю, як він розкручує або накручує, але я буквально не встигаю за ним. Причому там явно що ще нечисто. Став збирати статистику на нього і замовив скарги. Проконсультувався з цього приводу, на що і як скаржитися. Подивимося. Поки що видалили кілька відео. На канал скарги ще не замовляв.

 • Дмитро Клімов

  Треба було видалити одне відео. Друзі зняли прикол на день народження. Я не дуже хотів, щоб його моя дівчина побачила. Самостійно мою скаргу не розглянули. "Друзі" відмовилися видаляти. Звернувся сюди і навіть не всі скарги накрутилися, як рішення на мою користь від підтримки прийшло. Чудово, що є такий сервіс.