Забирай свій ТОП

Усі погляди на Вас коли навколо нікого... Будьте лідером своєї ніші і не потрібно турбуватися про конкурентів у соціальних мережах - бо їх просто не залишиться.

Блискавична швидкість

Тільки блискавична швидкість старту. Миттєво реагуйте на дії конкурентів або недобросовісних авторів, які крадуть контент.

Перевага

Видалення будь-якого контенту. Бан профілю, каналу, пабліка, групи. Конкуренти, які змогли відновити контент або профіль - зняті з ранжування в соціальних мережах і не показуються в пошуку деякий час.

Анонімність

Ми любимо своїх клієнтів і гарантуємо анонімність і безпеку наших клієнтів.

Накрутка скарг в Інстаграм

Послуга “Подання скарг на Instagram” може бути корисною для боротьби з нечесною конкуренцією або обманом. Ви самостійно обираєте свої цілі, але пам’ятайте, що такі засоби можуть бути використані проти вас.

Через систему скарг на Instagram можливе видалення публікацій, зниження видимості сторінки або повне блокування профілю. Для ефективного впливу потрібна певна кількість скарг, що залежить від популярності акаунта і взаємодії з контентом. Наприклад, для блокування великого акаунта потрібна значна кількість скарг на кілька послідовних публікацій.

Redboost надає послуги по надсиланню скарг, спрямовані на блокування контенту. В залежності від причини (наприклад, використання чужих фотографій або неприпустимий контент) можна замовити різну кількість скарг. Регулярне подання скарг підвищує імовірність блокування навіть у акаунтів з великою кількістю підписників.

Однією з тактик є поступове зниження рейтингу акаунта: подання скарг на активних підписників, видалення лайків та коментарів.

Гарантії:

Redboost гарантує конфіденційність при використанні їхніх послуг. Скарги надсилаються з реальних акаунтів, що робить блокування більш стійкою. Система сервісу також враховує особливості модерації Instagram, щоб досягти максимальної ефективності.

Ефективність:

Подання скарг є доступним методом впливу на конкурентів. Переваги такого підходу:
– Ваші дії залишаються анонімними.
– Масова кількість скарг може виявити причини, за якими контент або акаунт не будуть відновлені.
– Заблоковані публікації втрачають свою статистику та рейтинг.
Сервіс Redboost завдяки широкій базі пропонує доступні ціни та можливість замовити велику кількість скарг за короткий період.

Можливо вас зацікавлять Скарги Threads, Скарги Твіттер, Скарги Телеграм, Скарги Тік Ток, Скарги Твіч або Скарги Ютуб

Відгуки клієнтів

Додати відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Невірний формат даних
Ваш відгук надіслано і буде опубліковано після модерації!
 • Стас Остапін

  Балуюся потроху накрутками і дуже виручає різноманітність пропозицій. Накрутка скарг ось знадобилася нещодавно для видалення серії постів із чужої сторінки. Видалилися не всі, щось потім відновили. Результат досягнуто відсотків на 80. Я вважаю, це не погано. Може мені не вистачило завзятості або знань. Сервіс працює і накрутка скарг спрацьовує, це я хочу сказати. Рекомендую.

 • Інна Сольник

  Дякую вам за якісне виконання завдань і швидку швидкість. Завжди отримую замовлені результати вчасно. Звісно, я не бачила, коли прийшли скарги на ефір, його тільки зняли через 10 хвилин після початку. Значить, скарги прийшли дуже швидко. Що ще краще, ефір того дня не відновився, тобто блокування створило власнику проблеми ахах)

 • Дар'я Єрмак

  Скористалася накруткою скарг уперше і дуже задоволена результатом. Мене попереджали, що можливо з першого разу не вийде і доведеться дозамовляти або брати на кількох сервісах одразу. Насправді оплатила всього лише десяток і буквально через п'ять хвилин ще п'ять штук взяла про всяк випадок. Може навіть і не треба було. Блокування акаунта відбулося через півгодини.

 • Ігор Лю

  У мене вкрали акаунт. Був злом і не дуже сумлінна поведінка однієї людини. Загалом, вирішити проблему вдалося через скарги на сторінку. Мені не вийшло її повернути, але її повністю видалили з Інстаграму. Як варіант теж можна. Мені не довелося самому вигадувати тему скарг, як обіцяли, достатньо замовити якість і мету.

 • Оля Кононова

  Клас! Тут ця опція працює. Я намагалася замовляти на кількох сервісах, і результат прямо сказати не задовольнив. Тобто скарги начебто приходять, але система їх не враховує. Тут я навіть не ризикнула б перевіряти на робочій сторінці. У мене вийшло видалити вкрадені конкурентами фото з першого разу. На іншому відомому сервісі мені довелося закупитися два рази і багато так. Абсолютно невигідно вийшло і на нервах. Тут ні. Тут заплатила і дочекаєшся. Може, у когось і не спрацює відразу, хіба мало які захисти, але я думаю, в основному спрацьовує у всіх.

 • Петя Круглов

  Працюю СММ для своєї маленької компанії з перевезень вантажів. Видалення постів знадобилося на сторінці з оголошеннями в місті, де розмістили антирекламу і замовні відгуки. Кілька разів підчистив і цього виявилося достатньо. Мабуть, їм дорожче робити заказуху, ніж мені її видаляти) Дякую сервісу, за якісно виконані завдання. Тут хороша підтримка, можна іноді проконсультуватися щодо незрозумілих місць.

 • Віра Весніна

  Це моя паличка-виручалочка в складних ситуаціях. Я зверталася за накруткою лайків у конкурсі, а ще багато-багато разів користувалася видаленням постів. Наприклад, донька посварилася з подругами в школі й ті почали писати про неї плітки в Інстаграм. Звісно, ніхто не повірив, але все одно неприємно! Я замовила скарги на видалення і потім ще пригрозила цим дівчатам, що видалю їхні сторінки. Їхні пости повидаляли, тож мені повірили.

 • Олеся Коваль

  Скарги дуже важко перевірити, тому ретельно обирала накрутку за відгуками. Зупинилася на цьому сервісі. Були ще варіанти. Пішла за списком, цей був другим, на ньому й зупинилася. Виявилося зручно оформляти замовлення і працювати в особистому кабінеті. Бачу відразу статистику щодо виконання. Спробувала видалити скаргою один старий пост. Вийшло із затримкою в кілька годин. Думаю, що повільно, тому що у мене до цього добре було, бізнес аккаунт. Зараз зробила кілька замовлень. Результат прийшов у районі очікуваного.

 • Антон Вороб'єнок

  Цей сервіс мене виручав уже неодноразово. Завжди переконуюся, що, незважаючи на скромний вигляд, тут знають усі сучасні тренди й алгоритми. Інакше як пояснити, що накрутка не списується і не враховується, а за високої швидкості таке буває. Замовляю цього разу скарги на конкурента. Працюю потихеньку, щоб той не здогадався, звідки ноги ростуть. Ну і загалом його публікації безшумно видаляються, охоплення зменшуються, а я (сподіваюся) забираю до себе його клієнтів.

 • Віктор Генералов

  Не перестаю дивуватися, як тут працюють деякі послуги. Буває проблематично отримати якісних офферів або повідомлення схожі на людські. У сенсі різноманітності та змістовності. Зі скаргами буває дуже хитро, бо недостатньо щоб хтось просто натиснув на кнопочку. Іноді достатньо, іноді ні, і не завжди зрозуміло, як цього разу. Просто перестав із цим заморочуватися і завжди замовляю тут для Інсти. Інші накрутки скарг не пробував, але якщо що теж тут напевно буду брати.

 • Андрій Коржеманов

  Мені було дуже неприємно, коли спливли фотки двадцятирічної давності і їх побачила у спільних знайомих моя дівчина. Якби це було один раз, я б пережив і забув, але тема піднімалася регулярно, стала діяти мені добряче на нерви, і по-хорошому попросити не вдалося. Знайшов рішення на цьому сайті. Тепер озброєний і підготовлений.

 • Олександра Лазарєва

  Дуже ефективний спосіб боротьби з чужими накрутками. Ну так, я сама замовляю накрутку :) Суть у тому, що конкуренти нахабно лізуть із холіварними темами, щоб цей пост одразу всім врізався в очі і все, понеслося. Плюс ще в коментарях "тонко" тролять, люди ведуться, а мені дістається злий і засмучений трафік. У ті дні, коли вони випускають теми, у мене виходило менше лайків і репостів. Коли розібралася, придумала, як діяти. Скарги тут чудово впоралися.